Streetball mania podpořila...

Letní Sportmanie Plzeň 2017

Koš od SBM na Letní Sportmanii Plzeň 2017.

Koš od SBM na Letní Sportmanii Plzeň 2017.

28.08. 11:11:32 Streetball mania ani po skončení sezony nezahálí a aktivně se zúčastnila sportovního projektu nazvaného Letní SPORTMANIE Plzeň. Šlo o desetidenní akci, která se v tomto západočeském města uskutečnila od 18. do 27. srpna a měla navázat na loňský úspěšný Olympijský park Plzeň 2016.

Místem dění byl opět amfiteátr a park za OC Plzeň Plaza. A jaký byl program během těchto dní? Příchozí měli stálý zájem nejen o jednotlivá sportovní odvětví, ale značné oblibě se těšila také například venkovní sestava trampolín neboli Jump Arena; kromě toho si lidé užili kopec zábavy i v lanovém a horolezeckém centru, a to včetně slaňování z budovy OC Plaza. V neposlední řadě zaujaly i vodní a střelecké sporty a ukázky kickboxu.

Celý průběh okořenila účast sportovních hvězd, mimo jiné cyklisty Romana Kreuzigera, hokejového olympijského vítěze z Nagana Martina Straky, fotbalisty FC Viktorie Plzeň Michaela Krmenčíka či oštěpaře Petra Frydrycha.

Podle oficiálních a dosud zveřejněných statistik navštívilo akci od 18. do 24. srpna 37 600 lidí, což jsou skvělá čísla! Kromě výše uvedených nejvyhledávanějších aktivit neosiřel ani koš od Streetball manie, kde si mohli dotyční vyzkoušet své dovednosti pod bezedným košem. Jsme moc rádi, že jsme tuto skvělou akci, kde si zasportovali i mládežníci, mohli aktivně podpořit!

Foto: Archiv Streetball manie

autor:Česká streetballová federace

foto [11]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS