Streetball mania opravila 10 streetových košů na Praze 14!

Koše do ulic „jen“ nesázíme, ale i opravujeme a pečujeme o ně

Jeden z deseti opravených košů na Praze 14.

Jeden z deseti opravených košů na Praze 14.

24.11. 12:41:27 Na Praze 14 instalovala Streetball mania v roce 2010 prvních deset streetballových košů v rámci unikátního a ojedinělého projektu „Koše do ulic“, v rámci nějž jsou rozmisťovány streetballové koše v různých koutech České republiky pro užívání široké veřejnosti. A dosud jich bylo po tuzemských luzích a hájích zaseto pětadvacet, což je nádherné kulaté číslo.

Po sedmi letech používání již byly desky košů „unavené“, tak jsme je museli vyměnit, aby hráči a hráčky měli kde hrát a třeba i potrénovat na příští ročník našich turnajů.

Streetball mania to s podporou streetballu myslí vážně. Nejlepším důkazem toho je, že koše do ulic nejen instalujeme, ale taky se o ně dlouhodobě staráme.

A kde přesně bylo na Praze 14 těchto deset košů opraveno? Dva ve dvoře ulice Rochovská, dva v ulici Bryksova/Kpt. Stránského, jeden v ulici Českobrodská v parku u trati, dva v ulici Pospíchalova/Vokolkova, jeden ve skateparku v ulici Bryksova, jeden ve dvoře č.p. 26 v ulici Cíglerova a jeden v areálu občanského sdružení Jahoda v ulici Vybíralova 969/2.

Dalším počinem Streetball manie bude instalace tří košů v Děčíně a máme v plánu též uvést v život koš v Novém Bydžově, kde se navíc koná jeden z kvalifikačních turnajů Českého streetballového poháru. O tom všem Tě budeme postupně informovat a o nic z toho rozhodně nepřijdeš!

Foto: Honza Písařík

autor:Česká streetballová federace

foto [12]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS