Severská bitva 2017

Letos padne již pátá klapka indoor bitvy na severu!

23.12. 10:37:54 Za významný podpory Streetball manie se v letošním roce bude již popátý v Ústí nad Labem konat tradiční indoor streetballovej turnaj, Severská bitva, kterou pořádají Rumoborci. A již během první „pětiletky“ toho tenhle turnaj zažil opravdu hodně. Pojďme se za tím ohlídnout a zároveň přiblížit, co nás letos na severu čeká a nemine.

Prvním týmem, jenž dokázal obhájit titul ze Severský bitvy, byl celek Grit & Grind v letech 2014 a 2015. První ženou, jež si podmanila „Severku“, byla v roce 2014 Aneta K. Pro trofej určenou nejlepšímu smečaři si v letech 2013 a 2014 dvakrát doletěl Šimon „Jéža“ Ježek, jenž letos rozjel již svou třetí sezonu v dresu našeho spřátelenýho klubu BK ARMEX Děčín/Válečníků.

Jednou z výsad a hlavních poselství celýho turnaje je pomoc Davídkovi, jenž se stal jakýmsi pomyslným symbolem turnaje. Za pomoc jemu si všichni zaslouží velký ocenění a jsme též rádi, že se na tenhle tradiční turnaj i Ty rád vracíš kvůli pomoci Davídkovi, streetballu i pohodový atmosféře, která tam každoročně panuje.

Jaký jsou zajímavosti letošního pátýho ročníku? Bitva se opět odehraje v hale na Stříbrníkách, kde už se nějakej ten špíl odehrál a fans v ní mají větší pohodlí a komfort. Dále to bude Happy Loop, což je odvážnej a veselej projekt sporťáka Martina Kotěšovce, s nímž Rumoborci spojili síly a jenž představí speciálně vyrobený pestrobarevný český tkaničky, který nosí řada známejch sportovců.

Celá letošní Severská bitva se ponese ve zlatým duchu a bojovat se znovu bude o spoustu cen. V hlavní části turnaje budou opět k dispozici naplněný soudky, jež dělají bitvu bitvou. Ceny se budou rozdávat taky v Happy Loop individuálních soutěžích – na řadu přijde Three point Shootout (trojky) a Slam Dunk Contest (smeče). Zkrátka nejpřijdou ani fans, jež si budou chtít zasoutěžit při Happy Loop for Fans.

Dorazí Mikuláš? Obhájí prvenství Sokolíci? Rozváže se někomu Happy Loop? A kolik se letos vybere na Davídka? Neváhej, přihlas svůj tým nebo se prostě přijď podívat, jak to v sobotu v Ústí pojede na nejvyšší otáčky a najdeš odpovědi i na výše položený otázky. Streetball mania u toho nebude chybět!

Více infošky najdeš ve facebookový pozvánce ZDE. Přihlášky na turnaj hledej TADY.

Podrobný informace k turnaji v kostce:
Termín konání: 9.12.2017
Místo konání: Hala Stříbrníky, Ústí nad Labem
Začátek turnaje: 9 hodin
Kategorie: Muži 18+
Startovné: 3 osoby/600 Kč, 4 osoby/800 Kč

Foto: Rumoborci

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS