Jakou další bombu odpálíme v roce 2018?

„Streetball mania do ulic“ nabírá další zastávky

21.03. 10:00:46 Do ulic českých měst Streetball mania od roku 2010 v rámci unikátního projektu sázení streetballových košů pro veřejnost v ulicích měst instalovala už neuvěřitelných pětadvacet kousků – a některý z nich již taky stihla opravit.

Přesně tak, myslíme na Tebe, Streetball mania koše nejen sází, staráme se taky o jejich funkčnost, ať máte kde hrát! A jak jsme avizovali, hodláme v započatých instalacích pokračovat i v roce letošním.

Všech 10 košů na Praze 14, který byly instalovaný jako vůbec ty první, bylo v loňským roce opraveno. O tomhle počinu jsme již na našem webu avizovali (starší report najdeš na http://bit.ly/2i2nesv).

První vlaštovkou pro rok 2018 bude instalace tří zbrusu nových košů v Děčíně u Základní školy Máchovo náměstí v Děčíně 4 (2 ks) a ve skejtparku u zimáku (1 ks). Jak můžeš vidět i na fotkách přiložených k článku, pouzdra jsou již od loňského podzimu zabetonovaná a na jaře se dočkají... Pak už borci i borkyně můžou začít trénovat na Labský streetballový pohár! Ten je 19.5. a svoláváme všechny ballery, kteří si chtějí užít tu jedinečnou atmošku nejstaršího českého turnaje!

Jakmile budou koše stát na svým místě, budeme Tě o tom informovat a určitě pořídíme i nějaký pěkný fotky, vždyť to bude sláva! Stejně jako budeme postupně vydávat infošku o dalších místech, kam se chystáme se svým jedinečným projektem expandovat. Tenhle rok bude zase něčím výjimečnej a jedinečnej, tak pojďte hrát a fandit!

Foto: Streetball mania

 

autor:Česká streetballová federace

foto [2]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS