Pražské kolo Českého streetballového poháru 2018

Hlavní město = poslední šance zabojovat o finále!

Tuhý boje na pražským kole poháru v roce 2017.

Tuhý boje na pražským kole poháru v roce 2017.

24.04. 15:20:49 Čtvrtou a zároveň poslední kvalifikační zastávku Českého streetballového poháru 2018 bude v sobotu 9. června hostit střecha pražského Centra Černý Most, kam se Streetball mania vrátila před třemi lety po jeho modernizaci. A od tý doby to na tomhle originálním place zase rozjíždíte Vy, naši balleři a ballerky...

V letošním roce slaví Český streetballový pohár krásnejch 18 let na tuzemský scéně a tuhle plnoletost si musíme užít do sytosti! V loňským roce se pražskýho kola zúčastnilo 48 týmů. Věříme, že tohle numero dokážeme v roce oslav osmnáctin ještě překonat!

O co zase nepřijdeš? Čeká na Tebe originální triko Streetball manie, pro nejlepší jedinečný poháry a medaile i věcný ceny od našich partnerů... a hlavně o to nejdůležitější: pořádně si zahrát parádní street v duchu našeho motta „Play for fun“.

Přihlášky do jednotlivejch kategorií pražskýho kola najdeš na našem webu ZDE.

První tři týmy z každý kategorie automaticky postupují do finále Českého streetballového poháru, který se bude hrát hned na následující den, tedy 10. června 2018, opět na streše „Čerňáku“.

A POZOR! Mančafty na prvních třech místech mužský kategorie ve finále Českého streetballového poháru si vyslouží vstupenku až na samotný Václavák. Nedostanou od nás žádný vouchery nebo vyhlídkovou projížďku, ale vstupenku na prestižní mezinárodní turnaj Prague International Streetball Cup 2018, kde mají šanci zabojovat i o výtečný prize money! To už je lákadlo jak hrom, co říkáte, borci?

Pražské kolo startuje ve 12 hodin. Prezentace bude probíhat u našeho stánku od 10:00 do 11:15 hodin.

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS