Z moci nám svěřené prohlašujeme 14. ročník Pražské streetballové ligy za zahájený!

PSL 2018 je tady!!!

PSL2018

PSL2018

03.05. 14:28:25 Ve středu 2. 5. 2018 se opět po roce rozeběhl jako dobře namazaný stroj další v řadě již 14. ročník Pražské streetballové ligy. Ačkoli předpověď počasí nevyhlížela úplně dle představ, první hrací den proběhl hladce. Letošní ročník má několik novinek. Ti, co mají za sebou své první zápasy, již vědí, ostatní teprve poznají… Nové scóreboardy…

Dalším poprvé je i (ne)účast týmů. Počet týmů je v posledních letech takřka neměnný, jen se přelévá obsazenost v mužské a ženské kategorii. V ženské kategorii svedou bitvu o postup do play-off týmy pouze v jedné skupině, zatímco muži mají skupiny tři. V nejbližších dnech přineseme informaci o postupovém klíči do play-off.

Zpátky k týmům samotným… Některé týmy se po výsledcích z minulého roku rozhodly ve své kariéře nepokračovat. Řada družstev po obměně kádru přistoupila ještě k radikálnějším změnám a to svého názvu… Ale nebojte, stálice jako jsou Marek Vašut, Plnotuční chrti, Midgets ale i šampióni Triple Trouble, v ženách pak Na-ex, Béčkový porno nebo Morgans nebudou chybět… Bez koho se ale PSLko 2018 bude muset obejít?

Sokolíčci svou letošní účast vymění za basketovou tour po Číně… A ačkoli jim trochu závidíme a samozřejmě po nich budeme smutnit, tak jim takové zážitky ze srdce přejeme a budeme se těšit, že nás další rok pak obohatí svými zahraničními zkušenostmi. (Rozto)milé povinnosti a výměnu plínek za oranžový balón čeká některé naše hráčky… Baby boom „postihl“ hlavně  hráčky Flyers a (J)elita.

Takže holky, děkujeme, že se staráte a vychováváte nám budoucí PSLkové naděje…

Samozřejmě těhotenství není nakažlivá nemoc, takže tady máme i pár hráček na volné noze, které momentálně nemají angažmá… Hlaste se, kdo by uvítal nějaké ostřílené posily!!!!

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS