FINÁLE Českého streetballového poháru 2018

Den D pro všechny ballery a ballerky přijde...

Trojkařská soutěž nebude chybět ani letos!

Trojkařská soutěž nebude chybět ani letos!

05.05. 22:52:24 … v neděli 10. června 2018, kdy se na střeše Centra Černý Most v Praze uskuteční VELKÝ finále celýho letošního – v pořadí již osmnáctýho ročníku - Českého streetballového poháru, v němž se střetnou top týmy z kvalifikačních zastávek v Děčíně, Novém Bydžově, Rožnově pod Radhoštěm a Praze a utkají se tak o titul mistra celý Český republiky!

Finále odstartuje na tomto hráči i hráčkami oblíbeným místě ve 12 hodin (mimochodem, ve stejnej čas i na totožným místě se den předtím odehraje poslední pohárový kolo, tedy to pražský, z nějž se dá do finále též postoupit). Výsledky i postupující z jednotlivejch kvalifikačních kol budeme postupně zveřejňovat na našich webových stránkách.

Rozhodně máme na co navazovat a co překonávat, protože loňskýho finále se zúčastnil dosud rekordní počet týmů! Pokud jsi ještě neviděl highlight z týhle bombový show v roce ´17, mrkni na něj ZDE.

O co se bude ve finále hrát? Borci i borkyně nafasujou origo trika Streetball manie, který jinde nemají šanci získat. Pro ty nejlepší budou připravený jedinečný a speciálně vyrobený poháry a medaile i věcný ceny od našich partnerů. Doprovodnej program k turnaji budeme postupně uveřejňovat a informovat o něm...

To ale rozhodně není všechno, o co se bude hrát! Na pozoru by se teď měly mít hlavně mužský týmy, protože první tři na pásce z finále Českého streetballového poháru se probojují na nejstarší mezinárodní evropský streetový turnaj, Prague International Streetball Cup 2018, jenž se hraje v srdci hlavního města na Václavském náměstí!

A tady můžou borci zabojovat i o vymazlený prize money. Vítěz turnaje si odnese šek na 2000 eur, druhej v pořadí bere 1000 eur a třetí celek pak 500 eur.

Vloni se taky poprvý v historii na tomhle turnaji smečovalo o finanční benefit ve výši 500 eur. Smečařský klání Slam Dunk Battle for Europe mělo neskutečnou šťávu a odměnu si nakonec napůl odnesla dvojice úžasnejch letců a showmanů Arek „Aro“ Przybylski – Ivars Rihards Žvigurs. Trénuj dunky, ať celýmu Václaváku ukážeš, kdo dokáže vzlítnout výš než pták!

Přihlášky na Labský streetballový pohár (Děčín) a pražské kolo Českého streetballového poháru najdeš TADY.

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS