Doprovodný program Labského streetballového poháru 2018

HER MAJESTY Dance Company Tě rozpálej svýma kreacema u Labe i letos!

Loňský taneční vystoupení HMDC na Labském poháru.

Loňský taneční vystoupení HMDC na Labském poháru.

07.05. 17:23:18 Stejně jako v loňským roce, i letos se můžeš na Labském streetballovém poháru v Děčíně těšit na doprovodná vystoupení v podání taneční skupiny HER MAJESTY Dance Company. Vloni sklidila vystoupení týhle skupiny velkej aplaus, tak se na jejich nový kousky těšme i letos!

O koho že to vlastně ve skutečnosti jde? Tahle taneční skupina vznikla v roce 2008, a letos tudíž slaví desetiletý výročí (Český streetballový pohár slaví 18 let, to se nám ty oslavy kulatin a plnoletosti ale pěkně sešly...). Zaměřují se víceméně na všechny street dance styly, nejvíc hip hop dance a funky.

Tanec učí všechny věkový kategorie od mini dětí (5 let) až po dospěláky. Tento rok i následující sezonu u nich učí taky lektoři z Prahy. Všichni jejich lektoři se pravidelně učí nový taneční trendy od těch nejlepších lektorů nejen z Česka. Mezi největší úspěchy lze zařadit titul mistrů a několikanásobných vicemistrů ČR v dětský a juniorský věkový kategorii z let 2012 až 2016.

Na letošním Labský pohár si HER MAJESTY chystají dvě taneční vystoupení. Vystupovat budou junioři s choreografií Enemies, s níž se probojovali na Mistrovství ČR Svazu učitelů tance i Taneční skupiny roku; dospělí si připravili choreografii Iconic, se kterou získali titul Vicemistrů Čech Taneční skupiny roku, zásluhou čehož si vybojovali přímo postup na MČR.

Chtěl by ses stát součástí týhle super fungující taneční bandy? Pak máš šanci v úterý 29. května 2018, kdy proběhne v prostorách tanečního centra HER MAJESTY Dance Company (budova ČVUT – Velký sál) nábor a zápis do všech věkovejch kategorií.

Víc info hledej na jejich webu ZDE nebo Facebooku TADY, případně na letácích, který budou tanečníci přímo na turnaji rozdávat. Vítaní a přijímaní jsou všichni zájemci. Přidej se k těmhle borcům a borkyním a příští rok třeba na turnaji předvedeš topový taneční kreace právě Ty!

Foto: Jan Berghauer

 

autor:Česká streetballová federace

foto [12]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS