Doprovodný program Labského streetballového poháru 2018

Turnaj zpestří vystoupení roztleskávaček Válečníků

Tleskačky v akci při domácím utkání Válečníků.

Tleskačky v akci při domácím utkání Válečníků.

13.05. 22:49:16 Nejprve taneční skupina, nyní roztleskávačky... Program 23. ročníku Labského poháru v Děčíně bude opravdu nabitý! Samostatné vystoupení, vítání hráčů i atmosféra při dovednostních soutěžích, o to všechno se letos budou starat roztleskávačky děčínských basketbalových Válečníků.

Děčínské roztleskávačky oslavily v minulých dnech malé výročí nápadu jejich samotného vzniku. V červnu 2017 proběhl nábor, v srpnu se uskutečnil společný kemp a hned potom už holky začaly doprovázet utkání děčínského „áčka“. Iniciátorkami vzniku „tleskaček“ byly marketingová manažerka Válečníků Radka Freibergová společně s Terezou Podávkovou, jež je taky hlavní trenérkou.

Hlavním cílem vzniku tleskaček bylo vylepšit už tak kvalitní atmošku při zápasech děčínských ligoušů i mládežnických týmů. A než se holky ukážou na basketbalovým zápase, streetballovým turnaji nebo jiný akci, stojí za tím velký množství dřiny a úsilí.

Aktuálně čítá „soupiska“ dětí zhruba dvě desítky, které jsou rozděleny do dvou kategorií (děti 8 až 11 let a juniorky nad dvanáct let). V plánu je otevření kategorie mini dětí, která by byla určena pro ty nejmenší, a to od pěti do sedmi let věku.

Jaký vystoupení mají zatím děčínský roztleskávačky za sebou? Kromě zmíněných zápasů Válečníků se představily na Burze volnočasových aktivit v Centru Pivovar, na lodi Cargo Gallery na akci Sportovec města, v divadle na vyhlášení ankety Sportovec roku, na vánočních trzích, při finále Sportovní ligy Základních škol v basketbalu, které se též konalo v děčínský basketbalový hale, a naposledy při akci s Koubasketem za pohádkou...

Pokud bys měl zájem stát se součástí téhle ekipy, tak nábor proběhne v ARMEX Sportcentru ve středu 23. května od 16:00 do 17:30 hodin. Všichni zájemci jsou na něj srdečně zváni! Kromě toho na konci prázdnin od 27. do 31. srpna, vždy od 8 do 16 hodin, budou tleskačky pořádat Sportovní týden. Ten se ponese v duchu příměstského tábora určeného nejen pro jejich členky, ale taky pro ty, který by se k nim rády přidaly.

Akce je určena pro děti starší osmi let, cena je 2 200 korun a z téhle částky budou hrazeny obědy, svačiny, pitný režim, taneční průprava a výlety po okolí. Zájemkyně mohou přihlášky posílat do 31. května na e-mail marketing@bkdecin.cz.

Těš se na vystoupení holek na Labském poháru 2018. A třeba právě to Tě přesvědčí, abys rozšířila jejich řady!

Foto: Roman Valenta

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS