Prague International Streetball Cup 2018

Odpalujeme... Sokolíci! (ČR)

Kapitán Sokolíků Kuba Kološ útočí na soupeřův koš.

Kapitán Sokolíků Kuba Kološ útočí na soupeřův koš.

05.07. 21:41:09 Třetí místo ve finále Českého streetballového poháru 2018 katapultovalo tým Sokolíků až k Rudolfinu! Parta okolo kapitána Kuby Kološe si díky tomuhle umístění též vybojovala postup na mezinárodní turnaj. Jakejma největšíma úspěchama je tahle banda opředena?

Sokolíci jsou – až na jednu výjimku – tvořeni výhradně současnejma hráčema nebo odchovancema Sokola Pražského a v různým složení se na streetballový scéně pohybujou už čtvrtou sezonu.

Za tu tu dobu už posbírala tahle ekipa několik top výsledků. Dvakrát se Sokolíkům povedlo vyhrát Český streetballový pohár a letos se již potřetí zúčastní Prague International Streetball Cupu. Ten se jim dokonce v roce 2016 povedlo v sestavě Tomáš Vyoral – Láďa Pecka – Kuba Kološ – Tomáš Brůha celej vyhrát!

Letos Sokolíci rozložili síly do dvou týmů a je pro ně obrovským úspěchem, že se oběma z nich (druhej celek, Falcons, kterej si ještě podrobněji představíme, celej letošní pohár dokonce ovládnul!) povedlo postoupit na mezinárodní turnaj.

Co před turnajem prohlásil kapitán týmu Kuba Kološ? „Těšíme se na skvělou atmosféru, která je na tomhle turnaji každoročním standardem. A doufáme, že neuděláme ostudu našemu klubu sídlícímu nedaleko od místa konání turnaje,“ řekl borec, jenž velel Sokolíkům i při vítězným tažení v roce 2016.

Kompletní složení týmu Sokolíků:
1. Jakub Kološ, 185 cm (kapitán)
2. Tomáš Stibor, 193 cm
3. Ondřej Aulich, 195 cm
4. Jiří Brůha, 207 cm

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS