Severská bitva 2018

Indoor bitva na severu nabídne letos již šestý pokračování!

22.10. 11:12:23 Za výrazný podpory Streetball manie se v letošním roce bude již pošestý v Ústí nad Labem konat tradiční indoor streetballovej turnaj, Severská bitva, již pořádají Rumoborci. V roce 2017 se konal rekordní zlatej pátej ročník, takže je rozhodně co překonávat! Pojďme si společně nastínit, co nás letos na severu Čech čeká a nemine!

Rumoborci si pro letošek připravili několik novinek a specialit, který mají dle jejich slov dát celý Severský bitvě novej směr. Jiný věci se ovšem nemění a kluci se vrací k tradici.

Prvních pět Severské bitvy bylo spojeno s pomocí malýmu Davídkovi, jenž kluky provázel na každým turnaji. Za uvedený období se pro něj povedlo nastřádat sumu větší než 45 000 Kč! Dobrý skutek bude nedílnou součástí turnaje i letos a někomu tak udělá radost a ještě víc zpříjemní Vánoce. Komu? To je zatím překvapením který mají Rumoborci ukrytý v trezoru...

Severská bitva se letos znovu posouvá kvůli kalendářnímu rozvržení mezi vánoční svátky, takže 29. prosince budeš mít pod střechou učiliště na Doběticích v Ústí nad Labem šanci vyběhat všechny vánoční pochoutky a dobroty a zároveň se naladit na blížící se silvestrovkou party...

Na Severské bitvě se pět let držela tradice jako na Karlštejně, kterou „narušovala“ jen Aneta K. z týmu Grit & Grind. Letos se nově mohou na turnaj přihlásit i MIXované týmy. Kluci se už moc těší na všechna děvčata, která se pokusí pokořit Severskou bitvu!

Rumoborci též chystají nějaký změny v systému turnaje, aby nikdo nemusel skládat zbraně a mohl se bít až do samýho konce a posledních sil. V tomhle ohledu bude hlavně záležet na počtu týmů, který se na turnaj přihlásí.

O co se na „Severce“ bude hrát? Hlavním týmovým oceněním zůstává pirátskej soudek. Ani letos nebude na Severské bitvě chybět přehlídka kreativity, vtipu a umění při individuálních soutěžích. Příchozí i hráči či hráčky se můžou těšit na trojkařský klání 3pt Shootout, smečařskou exhibici Slam Dunk Contest a zapojeni budou i samotní diváci do Fans Trophy.

Kdo zlomí prokletí? Dotáhnou Banáni své tužby až ke zlatu? Kolik zástupkyň něžnýho pohlaví opanuje Severskou bitvu 2018? Co sladkýho si pro příchozí přichystá Sweet Lucie? A komu tedy organizátoři připraví krásné Vánoce? Všechny tajenky budou rozluštěny na šestým ročníku turnaje! PS: Kluci vymyslí určitě ještě něco navíc, to si nesmíš nechat ujít!

Více infošky najdeš ve facebookový pozvánce ZDE. Přihlášky na turnaj hledej TADY.

Podrobný informace k turnaji v kostce:
Termín konání: 29.12.2018
Místo konání: Hala Dobětice, Ústí nad Labem
Začátek turnaje: 9 hodin
Kategorie: Muži nebo Mix 18+
Startovné: 200 Kč/osoba

Koláž: Rumoborci

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS