Doprovodný program Labského streetballového poháru 2019

24.=25.-1=2019 aneb turnaj znovu okoření roztleskávačky Válečníků

Vystoupení tleskaček při Labském poháru 2018.

Vystoupení tleskaček při Labském poháru 2018.

23.04. 13:38:54 Program 24. ročníku Labského streetballového poháru bude opět megálně nadupanej! A to i zásluhou roztleskávaček děčínskejch basketbalovejch Válečníků, který si připraví samostatný vystoupení, budou vítat hráče a spoluvytvářet atmosféru při dovednostních soutěžích i závěrečným vyhlašování vítězů.

Děčínský roztleskávačky (nebo-li tleskačky) fungujou od června 2017, kdy proběhl nábor a v srpnu téhož roku se uskutečnil společnej kemp, aby následně začala děvčata doprovázet utkání A-týmu BK ARMEX Děčín. Na scéně jsou tedy tleskačky aktuálně dva roky.

Od loňskýho září nově funguje i kategorie minidětí, která je zároveň plně obsazená a trenérky si její fungování pochvalují. Nedávno byla vytvořena i kategorie dospělejch holek – speciálně pro letošní play-off - a kromě nich již od začátku fungují další dvě: dětí 8 až 11 let a juniorek nad dvanáct let. V průběhu roku holky trénují dvakrát týdně.

Ráda bys rozšířila jejich řady? Od 26. do 30. srpna 2019 proběhne v Děčíně Sportovní týden pro roztleskávačky formou příměstskýho tábora, kterej není určenej pouze pro členky, ale i pro Ty, kdo by se jimi rády staly. Tato akce je určena pro dívky od 8 do 15 let věku a cena je 2 200 Kč. Více informací získate na e-mailu info@tleskacky.cz.

Duben a květen jsou pro tleskačky jedny z nejstěžejnějších a zároveň nejnáročnějších měsíců, během nichž absolvujou celou řadu akcí. Holky se zúčastnily nebo zúčastní například Zahájení turistické sezony v Děčíně, Koubasketu za pohádkou, Národního finále v basketu chlapců kategorie U12, Mladého Labe nebo Run and Help. V minulosti nechyběly ani na ústeckým půlmaratonu, vyhlašování anket Nejúspěšnější sportovec Děčínska, Sportovec roku či ocenění pro nejlepšího sportovce od města Děčína.

Vrchol pro tleskačky právě přichází v podobě play-off Kooperativa NBL, v němž náš spřátelenej klub vyzve Opavu. A již za necelej měsíc se na ně můžeš těšit na Labském streetballovém poháru! To bude prostě jízdaaa...

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

foto [9]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS